Decision Analytics

Řízení a automatizaci obrovské objemy day-to-den rozhodnutí

Decision Analytics

Decision Analytics  umožňují organizacím převést data do cenné obchodní rozhodnutí. Použití analytických nástrojů, bodování modelů a softwarových aplikací na vyhodnocení dat, analytických pomoc podnikům řízení úvěrových rizik, předcházení podvodům, nabízí cíl marketingu a automatizovat rozhodování.

Analytics předvídat chování tak, aby věřitelé mohou určit kvalitu uchazečů a vytřídit ty, kteří neodpovídají kritériím rizik. Tento druh decisioning klientům pomáhá určit, o cenách a podmínkách nových nabídek. Služba Analytics rovněž pomáhá společnostem udržet náklady podle nich nechat předložit zákazníkům s více relevantních nabídek.

Experian rozhodnutí analytics odbornost zahrnuje celou řadu odvětví, včetně bankovnictví, služby, telekomunikace, leasing, pojištění, automobilový průmysl, hypotéky, maloobchod financování veřejného sektoru, zásilkový prodej, malé obchody a nezajištěné úvěry.

Naše rozhodnutí Analytics podnikání poskytuje dvě hlavní služby:

  • úvěrové analytics
  • Podpora rozhodování (včetně řízení rizik)

Experian rozhodnutí analytických služeb, pomoci podnikům s získávání zákazníků , řízení zákazníků, Rízení Rizika Podvodu, Rízení Rizik a Vymáhání Pohledávek.

Statistická analýza

Statistická analýza, která umožňuje klientům zefektivnit rozhodování, se skládá ze čtyř hlavních služeb: bodové hodnocení, strategie, řízení, strategie, optimalizace a zpracování žádosti.

Skórovací

Skórovací umožňuje správu portfolia společnosti efektivněji tím, že poskytuje vysoce přesné prostředky k hodnocení rizik a stanovení platby potenciál ve sbírkách fázi.

Strategie Management

strategie řízení pomáhá klientům testovat nové strategie v každé fázi vztahů se zákazníky, včetně vyhledávání, zpracování žádosti, získávání, řízení a růst.

Strategie Optimalizace

strategie optimalizace maximalizuje ziskovost a návratnost investic určením nejvýnosnější rozhodnutí o každé interakci.

zpracování žádostí

Aplikace zpracování zjednodušuje podnikové procesy prostřednictvím automatizace získávání a minimalizovat podvody. To také snižuje dobu návratnosti pro zpracování úvěru.

  • © Experian 2018. Všechna práva vyhrazena.