Marketing Services

Pomáhá klientům najít a udržet si zákazníky

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pro více informací.

Volat  1 888 776 2895

Zprávy

2009 Digitální prodejcem: měřítko a trend zprávy

Naučte se, jak inteligentní digitální marketingové strategie mohou zvýšit věrnost zákazníků a revenue.This data-bohaté zpráva zkoumá a analyzuje standardy a trendy v e-marketingu, on-line vyhledávání, sociální sítě a další.

Volný plavby zprávy: Analýza údajů a měřítko pro e-mail obchodníků

Tento dokument obsahuje závěry studie a související osvědčených postupů, které poskytují hlubší pohled na trendy a základy dopravu zdarma, jak se konkrétně týkají e-mail marketingu.

Tisková zpráva

Experian ® Barky GreenAwareSM

Schaumburg, Illinois, Sept 08, 2009
Experian ® spouští web k GreenAwareSM Nápověda Obchodníci lépe pochopit a dosah Green-Minded Spotřebitelé

Marketing Services

Protože Experian ® vlastní a spravuje rozsáhlé databáze, které poskytují geografické, demografické, finanční a životní styl informace o miliony spotřebitelů na celém světě, máme jedinečnou pozici, která firmám pomůže získat nové obchody a vývoj lepších strategií uchovávání maximalizovat stávající vztahy.

Experian poskytuje svým klientům značný vhled do nákupních preferencí. Pomáháme klientům při plánování a provádění marketingových kampaní. Díky využití moderních analytických nástrojů, jsme předpovědět, kdo je s největší pravděpodobností reagovat na nabídky a kanál, který je nejlépe komunikovat prostřednictvím. Přizpůsobení databází, jsme pro naše klienty, využívající vlastní data. To jim umožňuje komunikovat se zákazníky ve více osobní a relevantní způsobem. Dohromady tato opatření pomohou našim klientům dosáhnout lepší návratnosti svých investic.

Naše prognostických služeb zákazníkům držet krok s nastupující trendy, aby mohli udržet náskok před konkurencí. Nabízíme software, který provádí ověření identity a internetového marketingu inteligence, která umožňuje klientům sledovat webové stránky provozu a zhodnotit účinnost údajů zachytí a online marketing.

Experian marketingové služby mají programy speciálně navrženy tak, aby prospěch katalog firem, prodejci, banky a společnosti vydávající kreditní karty, automobilový klientů, údaje makléři, business-to-business podniky a mnoho dalších.

Nejenže se naši vysoce přesné, kvalitní údaje, ať neziskovým organizacím maximalizovat jejich úsilí o získávání finančních prostředků, ale také pomohl předních světových značek zvýšení zisku, a fungovat efektivněji

Experian marketingové produkty a služby, pomáhá podnikům s získávání zákazníků , řízení zákazníků, Rízení Rizika Podvodu, Rízení Rizik a Vymáhání Pohledávek.

  • © Experian 2018. Všechna práva vyhrazena.