Tyto zásady

Vaše soukromí bereme vážně. Tyto zásady ochrany osobních údajů vysvětlují, jaké osobní údaje od vás sbíráme, když používáte naše stránky internetu, a jak je používáme.

Doporučujeme, abyste si tyto zásady důkladně přečetli. Abychom vám to usnadnili, rozdělili jsme je do malých částí a několika delších oddílů. Chcete-li se o jednotlivých oddílech dozvědět více, klikněte na odkaz ‘DALŠÍ INFORMACE’ na konci příslušného shrnutí.

Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jak tento web používá vaše osobní údaje, a poskytují informace o našich marketingových sděleních.

Osobní údaje rovněž zpracováváme prostřednictvím produktů a služeb, které nabízíme našim klientům. Více informací o našich produktech a službách naleznete na našem webu. Tyto zásady ochrany osobních údajů nepopisují, jak bude společnost Experian zpracovávat vaše osobní údaje, jestliže jste nebo se stanete jejím zákazníkem.

Seznámení s tímto oznámením o ochraně osobních údajů, případně veškerými dalšími oznámeními o ochraně osobních údajů či o řádném zpracování, která můžeme poskytnout, když shromažďujeme nebo zpracováváme vaše osobní údaje, je důležité, abyste věděli, jak a proč vaše osobní údaje používáme. Toto oznámení o ochraně osobních údajů doplňuje ostatní oznámení a nemá před nimi přednost.

ODKAZY TŘETÍCH STRAN 

Tento web odkazuje na weby, moduly plug-in a aplikace třetích stran. Kliknutím na tyto odkazy nebo povolením těchto připojení můžete třetím stranám povolit, aby o vás shromažďovaly osobní údaje. Nad těmito weby třetích stran nemáme kontrolu a neneseme odpovědnost za jejich prohlášení o ochraně osobních údajů. Jakmile náš web opustíte, doporučujeme, abyste si na každém navštíveném webu přečetli oznámení o ochraně osobních údajů.

Když v těchto zásadách ochrany osobních údajů odkazujeme na společnost ‘Experian’, myslíme tím společnost Experian Polska sp. z o.o zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Okresním soudem města Varšava ve Varšavě, obchodní oddělení XII obchodního rejstříku pod číslem KRS: 0000600036, Plac Marsz Józefa Piłsudskiego 3, Warsaw, Poland.

Experian je součástí holdingu, jehož mateřská společnost je kotována na londýnské burze London Stock Exchange (EXPN) jako Experian plc. Holding Experian je skupina společností s ústředním sídlem v Dublinu, Irsko, a provozními sídly v Costa Mesa, Kalifornie, a Nottinghamu, Spojené království. Více informací o holdingu Experian naleznete na našem webu www.experianplc.com.

Za zpracování osobních údajů, které nám poskytnete na webu www.experian.cz, je odpovědná společnost Experian.

Máte-li o těchto zásadách ochrany osobních údajů nějaké pochyby, kontaktujte nás na adrese dpo.cee@experian.com.

Tato verze byla naposledy aktualizována v lednu 2019